Svjedočanstvo za "otvorenost životu" - obitelj Vukašinović

Danas, 09. lipnja 2013. godine gosti naše župe bili su obitelj Josipa i Ružice Vukašinović iz Velike kod Požege. Obitelj Vukašinović broji 16-ero djece, od kojih je njih petero zajedno sa svojim ocem Josipom pjevanjem i sviranjem uveličalo sva današnja misna slavlja u našoj župi. Na samom kraju euharistijskog slavlja otac i majka Vukašinović posvjedočili su prisutnim vjernicima za "otvorenost životu" i istaknuli kako se ne treba bojati života jer će život ionako brzo proći. Majka Ružica kao primjer mnogobrojne obitelji navela je obitelj sv. Katarine Sijenske koja je bila dvadeset i treće dijete svojih roditelja te istaknula da je njena majka rekla "ne" životu, ne bi bilo ove naučiteljice Crkve. Obitelj Vukašinović izvela je poznate duhovne šansone, a svojom su izvedbom oduševili sve prisutne vjernike. Primjer je to obitelji koja je živi dokaz kako se živi i svjedoči vjera u Boga.

[IC]