25.11.2013.

SUSRETI ZA MLADE U DOŠAŠĆU

u župama Sesvetsko - vugrovečkog dekanata

Dragi mladi!

Bliži nam se vrijeme adventa, vrijeme nestrpljivog iščekivanja rođenja našega Spasitelja i Otkupitelja - Isusa Krista. Da bi se što bolje pripremili za Njegov rođendan, ne samo u svojim župnim zajednicama već i na razini našega Dekanata, ove godine po prvi puta organiziramo susrete za mlade u adventu pod nazivom: Gospodine naš, dođi! Maranatha!

Ovi susreti imaju za cilj naš duhovni duhovni rast kroz euharistijska klanjanja, sakrament pomirenja, svjedočenja ljudi iz javnoga života i svakako - neizostavnog druženja i međusobnog upoznavanja.

Susreti će se održavati petkom u četiri najveće župe Dekanata s početkom u 20.30 sati i to po sljedećem rasporedu:

petak, 29. studeni: župa Brestje (gost: vlč. Ivica Budinšćak, povjerenik za pastoral mladih u Zagrebačkoj nadbiskupiji)

petak, 06. prosinac: župa Sesvete (gost: Marija Husar)

petak, 13. prosinac: župa Sesvetska Sopnica (gost: fra Božo Lujić, profesor na KBF-u u Zagrebu)

petak, 20. prosinac: župa Sesvetska Sela (gost: don Damir Stojić, studentski kapelan)

U nadi da će ovi susreti pridonijeti našem zajedničkom rastu u vjeri, radosno Vas očekujemo!

Vaši svećenici!